Włókniarz bez kibiców!

• autor: BananLFC, 2013-10-02 20:11

AKTUALIZACJA

Posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej, które w tym tygodniu odbyło się w siedzibie OZPN w Pile, przyniosło długo oczekiwane odpowiedzi. Jednym z głównych punktów obrad było rozpatrzenie sytuacji, która miała miejsce tuż po zakończeniu spotkania Włókniarza z Płomieniem Połajewo.

Przypomnijmy, że sędziowie musieli wtedy opuszczać boisko w eskorcie piłkarzy. W Pile stawił się zarówno piłkarz Okonka, który całą tą sytuację rozpoczął, jak i sędziowie tego meczu.

Komisja tym razem nie potraktowała łagodnie ani samego zawodnika, ani jego klubu. Hubert Kowalczuk otrzymał karę zawieszenia na 6 spotkań - z czego dwa już odpokutował. Oznacza to, że jeden z najlepszych piłkarzy tej drużyny na boisko powróci najwcześniej w listopadzie. Tomasz Zabrocki będzie mógł skorzystać z jego usług w dwóch końcowych konfrontacjach - z Koroną Stróżewo i Unią Wapno.

Kara dla klubu wydaje się być o wiele surowsza. Od momentu wpłynięcia do klubu odpowiedniego pisma, Włókniarz Okonek rozegra dwa spotkania przy pustych trybunach! Najprawdopodobniej kara ta nie będzie obowiązywała jeszcze w spotkaniu z Pogonią Łobżenica. Jest to efekt wtargnięcia na boisko w feralnym spotkaniu garstki kibiców, którzy mogli zagrozić bezpieczeństwu sędziów.

Teren wokół boiska nie jest szczelnie ogrodzony, dlatego prosimy wszystkich kibiców o respektowanie tego zakazu, aby nie posypało się więcej kar.

autor: skin1973 2013-10-02 22:29:22

Profil skin1973 w Futbolowo kibice i tak obejrza mecze .najwyzsza trybuna w lidze czyli slynny ;nasyp kolejowy ; za bramka juz czeka .Tylko zeby pospiech nie lecial bo nie jeden pijany kibol moze wpasc pod train

autor: ~ugukhu 2014-05-08 23:36:29

avatar załóz czapke skinie,skinie załoz czapke... gdzie sie rodza takie debile jak skin 1973