Relacja z meczu - Polonia Chodzież

• autor: BananLFC, 2013-09-04 01:11

Polonia Chodzież w końcu zapunktowała i to w wielkim stylu. Podopieczni Sergiusza Grabowskiego rozbili na własnym obiekcie Włókniarza Okonek w spotkaniu 4. kolejki PKO. To było najsłabsze spotkanie w tym sezonie w wykonaniu ekipy z Okonka.

Tam Leszka Boratyńskiego przegrał ten mecz już w szatni. Nastawienie zawodników na „słabą Polonię” okazało się zgubne, a na boisku brak zaangażowania, mnóstwo błędów w każdej formacji oraz brak pomysłu na grę spowodowały, że Włókniarz nie oddał chociażby jednego celnego strzału na bramkę rywala.

Od początku to gospodarze dyktowali warunki. Już w 4. minucie mogli wyjść na prowadzenie po stałym fragmencie gry, jednak w bramce świetnie zachował się Witek Apanasewicz.

Goście nie potrafili przeciwstawić się dobrze grającemu przeciwnikowi i ograniczali swoje akcje do prostych środków, na które jednak obrońcy oraz pomocnicy Polonii byli doskonale przygotowani.

PEŁNA RELACJA

Autor: Treść:pozostało znaków: