Relacja z meczu - Sokół Damasławek

• autor: BananLFC, 2013-09-04 01:09

W spotkaniu 3. kolejki PKO Włókniarz Okonek na własnym obiekcie po raz pierwszy w tym sezonie mógł w pełni zadowolić swoich kibiców. Publiczność zgromadzona przy ulicy Brzozowej mogła być świadkiem zaciętego pojedynku, w którym górą okazali się gospodarze. To za sprawą strzelca jedynej bramki - Kamila Kota.

Już na samym początku spotkania Włókniarz mógł objąć prowadzenie. Tomek Zabrocki przejął w środkowej strefie niedokładnie zagraną piłkę i ruszył na pojedynek sam na sam z bramkarzem. Niestety jego uderzenie okazało się niecelne.

Przez kolejne 25 minut gospodarze wydawali się kontrolować sytuację i mieć optyczną przewagę, jednak nic z tego nie wynikało. Zarówno Włókniarz jak i Sokół najciekawsze sytuacje stwarzali po stałych fragmentach gry, lecz ani jednym, ani drugim nie udało się oddać na prawdę groźnego strzału w światło bramki.

PEŁNA RELACJA

Autor: Treść:pozostało znaków: