- autor: kksbielik, 2017-10-18 13:38
-
Terminarz 12 kolejki:
Noteć Czarnków - Orkan Śmiłowo 21 października, 15:00
Płomień Połajewo - Leśnik Margonin 22 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo - Noteć Rosko 21 października, 15:00
Radwan Lubasz - Korona Stróżewo 22 października, 15:00
Zamek Gołańcz - Sparta Złotów 21 października, 14:30
Włókniarz Okonek - Orzeł Osiek nad Notecią 21 października, 15:00
Sokół Damasławek - Stella Białośliwie 22 października, 15:00
Polonia Jastrowie - Polonia Chodzież 21 października, 14:00
- autor: kksbielik, 2017-10-18 13:36
-
Wyniki 10 kolejki:
Noteć Czarnków 2-6 Leśnik Margonin
Orkan Śmiłowo 5-1 Noteć Rosko
Płomień Połajewo 3-4 Korona Stróżewo
Wenus Jędrzejewo 1-1 Sparta Złotów
Radwan Lubasz - Orzeł Osiek nad Notecią w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Gołańcz 2-2 Stella Białośliwie
Włókniarz Okonek 2-1 Polonia Chodzież
Sokół Damasławek 5-0 Polonia Jastrowie
- autor: kksbielik, 2017-10-03 15:17
-
Terminarz 10 kolejki:
Noteć Czarnków - Leśnik Margonin 7 października, 15:00
Orkan Śmiłowo - Noteć Rosko 8 października, 15:00
Płomień Połajewo - Korona Stróżewo 8 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo - Sparta Złotów 7 października, 15:00
Radwan Lubasz - Orzeł Osiek nad Notecią 8 października, 15:00
Zamek Gołańcz - Stella Białośliwie 7 października, 13:30
Włókniarz Okonek - Polonia Chodzież 7 października, 15:00
Sokół Damasławek - Polonia Jastrowie 8 października, 15:00
- autor: kksbielik, 2017-10-03 14:58
-
Wyniki 9 kolejki:
Sokół Damasławek 0-1 Noteć Czarnków
Polonia Jastrowie 1-0 Włókniarz Okonek
Polonia Chodzież 1-4 Zamek Gołańcz
Stella Białośliwie 6-1 Radwan Lubasz
Orzeł Osiek nad Notecią 2-1 Wenus Jędrzejewo
Sparta Złotów 1-4 Płomień Połajewo
Korona Stróżewo 0-6 Orkan Śmiłowo
Noteć Rosko 2-2 Leśnik Margonin
- autor: kksbielik, 2017-10-03 14:56
-
Terminarz 9 kolejki:
Sokół Damasławek Noteć Czarnków 1 października, 13:00
Polonia Jastrowie Włókniarz Okonek 30 września, 15:00
Polonia Chodzież Zamek Gołańcz 30 września, 15:00
Stella Białośliwie Radwan Lubasz 30 września, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią Wenus Jędrzejewo 30 września, 16:00
Sparta Złotów Płomień Połajewo 30 września, 16:00
Korona Stróżewo Orkan Śmiłowo 30 września, 16:00
Noteć Rosko Leśnik Margonin 30 września, 15:00
- autor: kksbielik, 2017-10-03 14:56
-
Wyniki 8 kolejki:
Noteć Czarnków 1-0 Noteć Rosko
Leśnik Margonin 0-5 Korona Stróżewo
Orkan Śmiłowo 0-2 Sparta Złotów
Płomień Połajewo 8-2 Orzeł Osiek nad Notecią
Wenus Jędrzejewo 1-1 Stella Białośliwie
Radwan Lubasz 2-3 Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz 5-1 Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek 1-2 Sokół Damasławek
- autor: kksbielik, 2017-10-03 14:54
-
Terminarz 8 kolejki:
Noteć Czarnków Noteć Rosko 23 września, 14:00
Leśnik Margonin Korona Stróżewo 24 września, 15:00
Orkan Śmiłowo Sparta Złotów 24 września, 15:00
Płomień Połajewo Orzeł Osiek nad Notecią 24 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo Stella Białośliwie 23 września, 16:00
Radwan Lubasz Polonia Chodzież 24 września, 15:00
Zamek Gołańcz Polonia Jastrowie 23 września, 16:00
Włókniarz Okonek Sokół Damasławek 23 września, 16:00