MLKS Włókniarz Okonek - strona oficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Przydatne linki

Mecz 2017-10-15, 15:00


herb Stella Białośliwie 2:1 herb MLKS Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie   MLKS Włókniarz Okonek

Aktualności

terminarz 12 kolejki

  • autor: kksbielik, 2017-10-18 13:38

Terminarz 12 kolejki:

Noteć Czarnków - Orkan Śmiłowo 21 października, 15:00
Płomień Połajewo - Leśnik Margonin 22 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo - Noteć Rosko 21 października, 15:00
Radwan Lubasz - Korona Stróżewo 22 października, 15:00
Zamek Gołańcz - Sparta Złotów 21 października, 14:30
Włókniarz Okonek - Orzeł Osiek nad Notecią 21 października, 15:00
Sokół Damasławek - Stella Białośliwie 22 października, 15:00
Polonia Jastrowie - Polonia Chodzież 21 października, 14:00


wyniki 10 kolejki

  • autor: kksbielik, 2017-10-18 13:36

Wyniki 10 kolejki:

Noteć Czarnków 2-6 Leśnik Margonin  
Orkan Śmiłowo 5-1 Noteć Rosko  
Płomień Połajewo 3-4 Korona Stróżewo  
Wenus Jędrzejewo 1-1 Sparta Złotów  
Radwan Lubasz - Orzeł Osiek nad Notecią   w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Gołańcz 2-2 Stella Białośliwie  
Włókniarz Okonek 2-1 Polonia Chodzież  
Sokół Damasławek 5-0 Polonia Jastrowie  


10 kolejka

  • autor: kksbielik, 2017-10-03 15:17

Terminarz 10 kolejki:
 

Noteć Czarnków - Leśnik Margonin 7 października, 15:00
Orkan Śmiłowo - Noteć Rosko 8 października, 15:00
Płomień Połajewo - Korona Stróżewo 8 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo - Sparta Złotów 7 października, 15:00
Radwan Lubasz - Orzeł Osiek nad Notecią 8 października, 15:00
Zamek Gołańcz - Stella Białośliwie 7 października, 13:30
Włókniarz Okonek - Polonia Chodzież 7 października, 15:00
Sokół Damasławek - Polonia Jastrowie 8 października, 15:00


wyniki 9 kolejki

  • autor: kksbielik, 2017-10-03 14:58

Wyniki 9 kolejki:

Sokół Damasławek 0-1 Noteć Czarnków  
Polonia Jastrowie 1-0 Włókniarz Okonek  
Polonia Chodzież 1-4 Zamek Gołańcz  
Stella Białośliwie 6-1 Radwan Lubasz  
Orzeł Osiek nad Notecią 2-1 Wenus Jędrzejewo  
Sparta Złotów 1-4 Płomień Połajewo  
Korona Stróżewo 0-6 Orkan Śmiłowo  
Noteć Rosko 2-2 Leśnik Margonin 


9 kolejka

  • autor: kksbielik, 2017-10-03 14:56

Terminarz 9 kolejki:

Sokół Damasławek   Noteć Czarnków 1 października, 13:00
Polonia Jastrowie   Włókniarz Okonek 30 września, 15:00
Polonia Chodzież   Zamek Gołańcz 30 września, 15:00
Stella Białośliwie   Radwan Lubasz 30 września, 15:00
Orzeł Osiek nad Notecią   Wenus Jędrzejewo 30 września, 16:00
Sparta Złotów   Płomień Połajewo 30 września, 16:00
Korona Stróżewo   Orkan Śmiłowo 30 września, 16:00
Noteć Rosko   Leśnik Margonin 30 września, 15:00


wyniki 8 kolejki

  • autor: kksbielik, 2017-10-03 14:56

Wyniki 8 kolejki:

Noteć Czarnków 1-0 Noteć Rosko 
Leśnik Margonin 0-5 Korona Stróżewo 
Orkan Śmiłowo 0-2 Sparta Złotów
Płomień Połajewo 8-2 Orzeł Osiek nad Notecią 
Wenus Jędrzejewo 1-1 Stella Białośliwie  
Radwan Lubasz 2-3 Polonia Chodzież  
Zamek Gołańcz 5-1 Polonia Jastrowie  
Włókniarz Okonek 1-2 Sokół Damasławek  


8 kolejka

  • autor: kksbielik, 2017-10-03 14:54

Terminarz 8 kolejki:

Noteć Czarnków   Noteć Rosko 23 września, 14:00
Leśnik Margonin   Korona Stróżewo 24 września, 15:00
Orkan Śmiłowo   Sparta Złotów 24 września, 15:00
Płomień Połajewo   Orzeł Osiek nad Notecią 24 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo   Stella Białośliwie 23 września, 16:00
Radwan Lubasz   Polonia Chodzież 24 września, 15:00
Zamek Gołańcz   Polonia Jastrowie 23 września, 16:00
Włókniarz Okonek
  Sokół Damasławek 23 września, 16:00


Archiwum aktualności


Ostatnie spotkanie

Stella BiałośliwieMLKS Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie 2:1 MLKS Włókniarz Okonek
2017-10-15, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

MLKS Włókniarz OkonekOrzeł Osiek
MLKS Włókniarz Okonek   Orzeł Osiek
2017-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 368
ogółem: 860 240

statystyki szczegółowe